Служба доставки воды:
(0432)35-58-58
* бесплатно с любого номера
(0432)35-58-58
43-96-50, 50-71-22
(050)-461-41-95
(093)-250-52-51
(067)-430-77-12
Режим работы:
ПН-ПТ - с 8:00 до 19:00
СБ - с 09:00 до 15:00. ВС - выходной
Личный кабинет 0
Мы в социальных сетях:

ООО НПП »АКВА» ПОЗДРАВЛЯЕТ СВОИХ КЛИЕНТОВ С ГОДОМ ЗЕМЛЯНОЙ СОБАКИ!

16.01.2018

ФІРМА ТОВ НВП »АКВА» ЩИРО ВІТАЄ СВОЇХ КЛІЄНТІВ З РОКОМ ЗЕМЛЯНОЇ СОБАКИ! ЗУСТРІНЬТЕ ЦЕЙ РІК З НОВИМ ДРУГОМ!

Новорічні подарунки є одним з найприємніших і найважливіших атрибутів свята. Якщо Ви хочете, щоб подарунок запам’ятається на все життя, то придбайте собачку – добру, практичну  і домашню тваринку.

Вони дарують нам масу позитиву і щасливих моментів! Але  чотирилапий друг,  не тільки радість, а і велика  відповідальність за його здоров я . Господарі намагаються вдумливо скласти його раціон, підібравши різноманітні і корисні страви. А ось про якість пиття замислюється далеко не кожен. На думку ветеринарів, саме якісна вода змогла б запобігти безлічі захворювань.

Наша фірма ТОВ НВП» АКВА»  пропонує вам  бутильовану воду ТМ «ЕКО»  та «ЖИВИЛЬНА» позбавлену ​​шкідливих домішок, до яких так чутливі тварини. Багатоетапна система очищення дозволяє позбавитися від патогенних бактерій,  органічних включень і т.п.

Деякі особливо дбайливі споживачі сумніваються: навіщо витрачатися і замовляти воду додому, якщо можна користуватися звичайною кип'яченою? Однак, позбавлена ​​безлічі мікроелементів, така вода перетворюється з цілющої «живої» в «мертву». Змінюється її структурний склад, втрачаються цілющі властивості. Багаторазово збільшується ризик появи у домашнього вихованця таких серйозних патологій як дефекти зубної емалі, порушення травлення і проблеми з кістковою тканиною. Ветеринари застерігають і від іншої крайності. Не варто привозити воду в будинок, взяту з невідомих природних джерел. Вирушаючи на прогулянку, слід запастися пляшкою води і для свого волохатого друга. Особливо ця порада актуальна в літній період. Популярний сухий корм також може стати причиною підвищеної спраги. Йдучи з дому, подбайте про миску чистої води для своїх «братів менших». Це не тільки необхідне питво, але і ціла комора мікроелементів. Це воістину найдешевший і природний шлях до бадьорості і здоров'я, який не вимагає серйозних зусиль.

 

ЗИЧИМО ВАМ  ГАРНОГО НАСТРОЮ, РАДОСТІ, ТА МІЦНОГО ЗДОРОВ Я ВАМ І ВАШИМ ДРУЗЯМ!!!!!

                         З повагою колектив ТОВ НВП «АКВА»


Неполадки в работе кулера?

Оставьте заявку и специалист нашего сервисного центра приедет в удобное для Вас время

Внимание! Обработка заявок осуществляется в рабочие дни с 9 до 17 часов

Вызов мастера на дом: 180 грн.

Доставка клиент-сервисный центр-клиент: 80грн.

Подменный кулер: 50грн.

Для наших клиентов доставка и подменный кулер бесплатный (предоставляемый кулер может иметь другие параметры от Вашего)

Подменные кулера не подлежат к продажи или аренде