Служба доставки води:
(0432)35-58-58
* безкоштовно з будь-якого номеру
(0432)35-58-58
43-96-50, 50-71-22
(050)-461-41-95
(093)-250-52-51
(067)-430-77-12
Режим роботи:
Режим роботи: ПН-ПТ - с 8:00 до 19:00 СБ - с 09:00 до 15:00 НД - вихідний
Особистий кабінет 0
Ми в соціальних мережах:

ОВ НВП «АКВА» створено у 1995 році, а в цьому напрямку працює з 2004 року. Під чуйним керівництвом вас обслуговує колектив професіоналів, який здійснює безкоштовну доставку води в Вінниці за графіком і в зручний для вас час, установку, сервісне, гарантійне обслуговування обладнання для розливу води і його санітарну обробку. У стабільному колективі працюють висококваліфіковані менеджери, логісти, техніки сервісного центру, водії-експедитори, які забезпечують якість послуг, успішно виконуючи поставлені перед ними завдання.

Внесення своїй краплині в оздоровлення нації, шляхом надання такої послуги, як доставка води в Вінниці, приносить велике моральне задоволення. Вода - це джерело життя. Без їжі людина може прожити 40 днів, без води не більше тижня. Здорова енергія накопичена у воді здатна зцілювати всі хвороби, тіло дорослої людини на 72% складається з води, а її мозок на 95%. Ще в Х1Х столітті Луї Пастер стверджував, що 80% хвороб людина випиває з водою, тому ми з великою відповідальністю ставимося до якості води. яку доставляємо нашим клієнтам.

Що таке вода? Мінерал не має кольору,
Що не має запаху, форми, але ти озирнися -
Це головне таїнство, головне чудо Планети,
Це головний витік, з якого вилилася Життя


Питна вода «Еко», яка видобувається з свердловини 282 метрів в лісовому масиві Вінницької області і розливається на новітньому сучасному обладнанні з використанням елементів асептичного розливу, вже давно по праву завоювала довіру вінничан. На сьогоднішній день з метою забезпечення вінничан кращими питними водами України, при цьому надавши людям можливість вільного вибору, фірма ТОВ НВП «АКВА» пропонує ще кілька видів якісної води, а саме: "Регіна" і "Живильна"

Уся продукція, яку пропонує ТОВ НВП «АКВА», має сертифікати якості європейського зразка і нагороджена медалями на професійних дегустаційних конкурсах.

За 14 років роботи до числа клієнтів компанії приєдналося понад 550 підприємств Вінниці та області та понад 3500 приватних осіб. ТОВ НВП «АКВА» пропонує гнучку систему знижок для постійних клієнтів і зацікавлена у​ нових партнерах і взаємовигідній співпраці.
Девіз колективу компанії «АКВА»: «Досягти успіху, піклуючись про здоров'я кожної людини!"

Неполадки в роботі кулера?

Надішліть заявку і спеціаліст нашого сервісного центру приїде в зручний для Вас час

Увага! Обробка замовлень здійснюється в робочі дні з 9 до 17 годин

Виклик майстра додому: 180 грн.

Доставка клієнт/сервісний центр/клієнт: 80 грн.

Підмінний кулер: 50 грн.

Для наших клієнтів доставка і підмінний кулер безкоштовні (кулер може мати інші параметри відмінні від Вашого)

Підмінні кулери не підлягають продажу або оренді